Když se zaregistrujete a následně přihlásíte, získáte možnost publikovat komentáře, vkládat a komentovat fotografie, a mnoho dalších výhod. Využijte toho, je to zdarma.
Poslední komentáře
Poslední fotografie
Tady se registrovaným a přihlášeným zobrazuje fotobazar
Na tomto místě vidí registrovaní a přihlášení fotografové bazar - registrujte se u nás také Registrace zdarma.


Originální firmwer je výrobou
Originální firmwer je výrobou hromadně klonován (stejně jako u počítačů OS, ale zde se musí přihlížet k různému hardweru, což u foťáků ve výrobě změny "železa" nehrozí, snad) a když někdo vývojem najde a odstraní nějakou softwerovou chybku, drobotinu či blbost, opravu dají až do aktualizace z netu, protože jak jinak, výrobky jsou už z linky pryč. Psané číslo verze je jenom druhotnej (pro funkce nepodstatnej, informační) produkt v aktualizačním souboru, i když je to nepochopitelný. Tvá zkouška aktualizace je toho důkazem. Poprvé jde, ale příště už ne, protože ty správné informace (data) se už nainstalovaly, přesto číslo verze zůstává, takže si myslím, že to fakt byla nějaká blbost, která jim u výroby utekla a troufnu si tvrdit, že čím víc oficiálních aktualizací, tím si můžou kazit jméno. I s tímto názorem jsem se na fórech setkal, že "Neumí vyrobit kloudnej foťák, protože mají XXX aktualizací!".
Ostatně u stažení aktualizace je napsáno, co řeší. Větší opravy už obsahují i ty předešlé problémy a taky číslo verze už změní.
Zdravím, před několika dny
Zdravím,
před několika dny jsem zakoupil Nikon D7100, verze firmware 1.01. V režimu Live-View se mi při najetí na
virtuální horizont fotoaparát zablokoval, fotoaparát nešel vypnout a na nic nereagoval, pomohlo pouze vyjmutí baterie. ( V aktualizaci firmwaru 1.01 údajně tento problém vyřešen v režimu hledáčku )Toto se mi stalo dvakrát, po třetí na najetí Virt.hor. už to bylo v pořádku. Z legrace jsem zkusil nainstalovat upgrade na firmware 1.01 a ejhle upgrade se spustil. Ve foťáku po aktualizaci při pohledu na firmware vše zůstalo stejné. Je možné, že existuje několik druhů upgradu na firmware 1.01 ? Zkusil jsem upgradovat znovu a už to nešlo.
Pro mne trochu zklamání ze značky Nikon
Nemáte někdo podobnou zkušenost ?