Když se zaregistrujete a následně přihlásíte, získáte možnost publikovat komentáře, vkládat a komentovat fotografie, a mnoho dalších výhod. Využijte toho, je to zdarma.
Poslední komentáře
Poslední fotografie
Tady se registrovaným a přihlášeným zobrazuje fotobazar
Na tomto místě vidí registrovaní a přihlášení fotografové bazar - registrujte se u nás také Registrace zdarma.

Pevná skla
Moc vam dekuju za inspiraci. Kouknu se po bazarech a neco vyberu.
Ten fotak mam tri dny a je to teda sympatak :).
pevna skla
tak já třebas jsem právě z důvodů velikosti a hmotnosti řešil totéž. Takže jsem po recenzích a vlastních zkušenostech přistál na následujícím a nelituji. Nikkor 20mm/2.8 AiS, Nikkor 24mm/2.8 AiS, Nikkor 28mm/2.8 AiS a Nikkor 35mm/2 AF-D.
Všechny skla kreslí na D700 výborně, vysoká světelnost a nízká hloubka ostrosti. U AiS objektivů vynikající mechanické zpracování, které vydrží do konce mého života. Mimochodem 28mm AiS je jedno z nejostřejších v tomto rozsahu a musím potvrdit, že je luxusní. Navíc dokáže ostřit už od pár centimetrů. Kromě tý 35ky jsou to ale manuály, takže ostříme rúčo, což mi u těchto ohnisek nevadí. Za mne doporučuji.