Když se zaregistrujete a následně přihlásíte, získáte možnost publikovat komentáře, vkládat a komentovat fotografie, a mnoho dalších výhod. Využijte toho, je to zdarma.
Poslední komentáře
Poslední fotografie
Tady se registrovaným a přihlášeným zobrazuje fotobazar
Na tomto místě vidí registrovaní a přihlášení fotografové bazar - registrujte se u nás také Registrace zdarma.











I onceCoach Outlet Onlinefor
I onceCoach Outlet Onlinefor success because we do notCoach Factory Outletlisten. Challenge yourself to Coach Outletlisten more than asked the DirectorCoach Outlet Onlineof MarketingProfs.com what she thoughtCoach Outlet Storemade her Twitter handle so popular;Coach Outlet Store Onlinefor someone who isn’t famous,Coach Outlether following is impressive. Here’sCoach Factory Onlinethe conversation @BigRyanPark To Coach Factory Outletalways try and respond, and to listenCoach Outletmore than you talk. That’s goodCoach Factory Outletadvice for life, actually. Not Coach Outletjust Twitter.— Ann Handley Coach Outlet Store(@MarketingProfs) November 12, 2013Coach Outlet Store OnlineBuild On The Fact That You HaveCoach Outlet OnlineEnough.Let’s connect the dots. True Religion JeansLearning the art of contentment canTrue Religion Outlet lead to lower stress levels; lower True Religionstress levels leads to higher brainMichael Kors Outlet Onlinefunctionality; it is more likely thatMichael Handbags Outlet you are successful when you are Michael Kors Outlet Store Onlinethinking straight. If you build onMichael Kors Outlet Stores the fact that you have enough and Chanel Outlet Onlinelearn the art of contentment, youLouis Vuitton Outlet will go places (and people will Louis Vuitton Handbagsfollow).
Tak jsem si prohlížel zdejší
Tak jsem si prohlížel zdejší makro fotky a musím konstatovat, že i D7100 asi neunikla oleji na snímači. Soudím podle fleků různé velikosti (důvod zahřátím snímače), i když ty body mi na olej nesedí, ale autor jistě bude vědět víc, snímač/sklo. Že by novej trend Nikonu, kdo maže, ten jede?
Jenom ještě dvě otázky od lajka:
1/ co je myšleno pod dvakrát zmíněnou větou: "pouze pro DX (i když i o tom by se dalo diskutovat)"? Asi focení jenom na část snímače podle croopu FX/DX nebo je myšleno ještě něco jinýho?
2/ při použití této 85 na DX a 105 na FX, dojde k +- stejné vzdálenosti osa snímače-kytka (nebo jak se to měří)? Mě to vychází, že nikoli, u 85+DX to bude 127,5, počítám to správně? Ten rozdíl oproti 105+FX se mi zdá velkej.
Jinak díky za článek.
1. Je možný, že ten čip nemám
1. Je možný, že ten čip nemám úplně čistej, já se s tím moc nemažu a foťák je v jednom kole. :o)
2. Jo, myslel jsem, že by se s tím dalo v pohodě fotit na FX těle přepnutém na DX, pixelů by třeba u D600 nebo D800 zbylo pořád dost.
3. Počítáš správně, mě se ten rozdíl ale tak zásadní nezdá .... :o)