Když se zaregistrujete a následně přihlásíte, získáte možnost publikovat komentáře, vkládat a komentovat fotografie, a mnoho dalších výhod. Využijte toho, je to zdarma.
Poslední komentáře
Poslední fotografie
Tady se registrovaným a přihlášeným zobrazuje fotobazar
Na tomto místě vidí registrovaní a přihlášení fotografové bazar - registrujte se u nás také Registrace zdarma.

Mám z druhé ruky sigmu 17-70
Mám z druhé ruky sigmu 17-70 contemperary a po seřízení na USB docku je dobra
Dík za info. Já pořídil
Dík za info. Já pořídil bazarovej Nikon 16-85 VR a musím říct že je dobrej a za rozumný peníze v krásném stavu
Zdravíčko, už jsem myslel že
Zdravíčko,
už jsem myslel že fórum je mrtvé. Naskytla se mi možnost nepoužitého Nikonu 16-85 VR. ohnisko 140 je sice super ale tele fotky stejně nefotím a tak stopětka a stočtyřicítka už je mimo zájem. Já jsem našel recenzi na makofoto kde prý zrovna ta 16-85 měla být nějaká špatná a stočtyřicítka se ukazovala na středu jako parádní. tak proto jsem ji nehledal a nakonec jsem se rozhodl pro ni.
Díky.
Už sem na forum skoro nikdo
Už sem na forum skoro nikdo nechodí, vyjímečně se tady objeví dotaz, nebo odpověď.
Z Vaší odpovědi jsem nějak nepochopil, pro co jste se nakonec rozhodnul.
To je u mě normální že někdy
To je u mě normální že někdy píšu nesrozumitelně, já se za to omlouvám.
Naskytla se příležitost nikonu 16-85vr. Což není takový tele jako zmiňované 18-105 a 18-140 ale mě bude stačit.
Díky za Váš čas
Dobrý den, moc možností
Dobrý den,
moc možností nemáte. Buď ten zoom 18-140 (18-105), nebo to rozdělit na dva rozsahy:
Sigma 18-35,Tokina 12-28, Nikon xx - xx a k tomu další telezoom.
V prvním případě to bude o nějakém kompromisu obrazové kvality, v druhém případě hlavně o ceně. jestliže nehodláte měnit ty těla, šel bych první cestou.
( Z principu jsou obrazově vždy lepší zoomy 2x,3x, než 8x,10x, jestliže se jedná o srovnatelné konstrukce a základní clonová čísla)