Přejít k hlavnímu obsahu
Domů

Hlavní navigace

  • Domů
  • Start
  • Fotobazar
  • Manuály
  • Fotoexpedice a školení
  • Diskuse
  • Blog
  • Fotogalerie
  • Prémiové členství
  • Jsem v NikonClubu
  • O NikonClubu
  • Kontakty

Drobečková navigace

  1. Domů
  2. Fórum
  3. Pokec
  4. Hospoda u Nikona
  5. Fotoklub Uherské Hradiště

Tady se registrovaným a přihlášeným zobrazuje fotobazar

Na tomto místě vidí registrovaní a přihlášení fotografové bazar - registrujte se u nás také Registrace zdarma.

Fotoklub Uherské Hradiště

Od Robert Vojta , 30 Červen 2009

Nevíte někdo o nějakém fotoklubu z okolí Uherského Hradiště? Hledám, ale zatím marně ... Je vůbec někdo odsud?

  • Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit

fipa

17 years zpět

ahoj, zkus fotokluby.cz, tam

ahoj,

zkus fotokluby.cz, tam je většina existujících klubů. Další variantou je založit první z lokálních NikonClubů v ČR :-).

FM

Robert Vojta

17 years zpět

In reply to ahoj, zkus fotokluby.cz, tam by fipa

Ahoj, tam jsem hledal, ale

Ahoj,

tam jsem hledal, ale marně. Podle těchto stránek je nejbližší v Otrokovicích nebo Zlíně. Ale nějak se mi nezdá, že by v UH nic nebylo.

R.

Bart

16 years 12 months zpět

Ahoj taky se zajimam o

Ahoj taky se zajimam o fotografii a jsem z Uherskeho Hradiste ale neslysel sem o nicem ale kdyby neco takoveho fungovalo urcite by me to zajimalo

Robert Vojta

16 years 12 months zpět

In reply to Ahoj taky se zajimam o by Bart

Tak to můžeme založit lokální

Tak to můžeme založit lokální buňku Nikon Clubu :-)

intour

16 years 11 months zpět

In reply to Tak to můžeme založit lokální by Robert Vojta

FOTOKLUB UH.

Ahoj založme

Bahula

16 years 5 months zpět

In reply to Tak to můžeme založit lokální by Robert Vojta

Setkání členů Nikon Clubu

Můžeme to vyzkoušet .Kontakt josef.bahula@tiscali.cz, mobil 604719081.Dobré světlo.

intour

16 years 11 months zpět

In reply to Ahoj taky se zajimam o by Bart

Fotoklub Uh.

Ahoj,Jsme bývalí členové a máme snahu vytvořit nový klub.Fotografujeme NIKONEM 90

intour

16 years 11 months zpět

znám 4 lidi

Mám kolem sebe 3 bývalé členy FOTOKLUBU UH a jednoho nečlena.Jsou vlastníci NIKONU 90 a klub by utvořili.

Robert Vojta

16 years 11 months zpět

In reply to znám 4 lidi by intour

UH

To vypadá nadějně :-) Já jsem teda sám, ale do Zlína ani do Otrokovic se mi jezdit nechce. Můžeme se někde potkat a uvidíme. Teď je filmovka a všude mraky lidí, tak možná až bude po ní. To bude klid :-) Mail na mě je rvojta(zavinac)me(tecka)com. Do mailu poslu i telefon, to se nam bude lepe domlouvat.

xfanx

16 years 11 months zpět

Uherské Hradiště (Uherský Brod)

Ahoj, já jsem začínající fotograf z Uherského Brodu a taky o žádném fotoclubu v okolí nevím. Když pročítám toto vlákno tak mě to přijde fajn nápad. Fotím z NIKON D60.

Robert Vojta

16 years 11 months zpět

In reply to Uherské Hradiště (Uherský Brod) by xfanx

Kontakt

Tak pošli kontakt na rvojta(zavinac)me(tecka)com a domluvíme se ...

NEJSTE PŘIHLÁŠENI

Když se zaregistrujete a následně přihlásíte, získáte možnost publikovat komentáře, vkládat a komentovat fotografie, a mnoho dalších výhod. Využijte toho, je to zdarma.

  • Vytvořit nový účet
  • Obnovení vašeho hesla

Fotoexpedice

Fotoexpedice

TÉMATA

  • Jak by měl fotit NIKKOR 18-140mm,3,5-5,6G ED?
  • Jak používat tablet na úpravy?
  • dotaz na Allegro
  • Nikon D810
  • Nikon NX Studio 1.7.1, Nikon Picture Control Utility 2 Ver 2.4.15 a Nikon Transfer 2 ver. 2.19.0 - čeština
  • Fotolab
  • Metz 58-AF1 N
  • Nikon D7200 - časosběr
Více

Noví Nikonisti

  • Nezbeda Martin
  • Jaroslav Příhoda
  • Petr Sedlický Foto
  • hibik
  • JHK
  • adamtaus
  • Lubomír Hřivna
  • Magda
  • TK27
  • JanLuk

NIKONCLUB.CZ

© Nikonclub.cz provozuje spolek FOTOKLUBY Česko a Slovensko, z. s., který garantuje nezávislost a objektivitu zde publikovaných informaci. Autorská práva patří všem případným vlastníkům.