Když se zaregistrujete a následně přihlásíte, získáte možnost publikovat komentáře, vkládat a komentovat fotografie, a mnoho dalších výhod. Využijte toho, je to zdarma.
Poslední komentáře
Poslední fotografie
Tady se registrovaným a přihlášeným zobrazuje fotobazar
Na tomto místě vidí registrovaní a přihlášení fotografové bazar - registrujte se u nás také Registrace zdarma.

K fotogalerii
Hlasoval jsem pro prezentaci autoru, ale jak uz bylo napsano.... bodlo by nejake trideni (dle data, kategorie, hodnoceni, apod.) Rozsirit take nabidku kategorii, pro trideni jiz pri vkladani fotek. Jinak jsem rad, ze konecne vznikly stranky Nikonistu :) Preji vsem nadsencum dobre svetlo! ;o)
třeba
A co jedna část fotogalerie pro postování ukázkových fotografií uživatelských testů při linkování z diskuzí? Třeba i se spešl tlačítkem pro nahrávání.
Anketa - K čemu má sloužit fotogalerie?
Hlasoval jsem pro to, aby fotogalerie sloužila k prezentaci autorů.
ALE, ....
Doporučuju:
1.nějak logicky seřadit autory v fotogaleri (abecedně, podle délky členství, ...)
2.uvést u autora počet umístěných fotografií (odpadne tak zbytečné klikání na autory s prázdnou galerií)
3.zavést třeba měsíční soutěž, do které může autor vložit z galerie pouze jednu fotografii
fotografie hodnoti bodovou škálou 1-5, hodnotí autoři navzájem, dát možnost psaní komentářů k fotkám, vytvořit roční žebříček
_janys
fotogalerie
BR
souhlasím, určitá logika v galerii je nutná , pokud to nemá být jen kupa fotek bez ladu a skladu. Možnost hodnocení a systém uspořádání zvyšuje atraktivnost stránek a je dobrý i pro samotné autory / ... /.
Souhlasím s Janysem.
Souhlasím s Janysem. Udělat nějaký výpis, který mi řekne něco takového:
Fotograf:
Franta Novák
Celkem snímků v galerii: 10
Poslední přidané: Krajinka (přidáno 10.8.2008)
Nejlépe hodnocená fotografie: Prales (s odkazem na fotku)
Průměrné hodnocení: 3,5
Už se na tom pracuje ;-).
Už se na tom pracuje ;-).