Na tomto místě vidí registrovaní a přihlášení fotografové bazar - registrujte se u nás také Registrace zdarma.
zjišťuji tímto zájem o počeštění Nikon NX-D (aktuálně ve verzi 1.2.0.)
Zjistil jsem jak to udělat, ale je to vcelku dost práce a zadarmo to fakt dělat nebudu, notabene když to osobně vůbec na nic nepotřebuju. Můj návrh je, že by to podle zájmu mohlo být za nějakých symbolických 120,- a s tím, že bych podle opět zájmu se snažil udržovat i verze následující (vždy za 120,- bez rozdílu), nehodlám k této čučkařině vyvíjet ještě řídící software na licence a zákazníky. Prostě platba převodem, zpráva pro příjemce email kam zaslat kód (heslo) a software s lokalizací ke stažení na mých stránkách.
Je zájem? :-)
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit